На нещодавньому брифінгу Роман Істомін, представник Полтавського обласного ТЦК та СП розповів про зміни у процесі мобілізації в Україні, зокрема про використання поштових відправлень повісток. Про це пише "rbc".
Він наголосив, що цей метод, викладений у постанові Кабінету міністрів України № 560, дозволяє швидше ідентифікувати військовозобов'язаних та потребує меншої кількості персоналу для цього завдання порівняно з традиційними особистими повідомленнями.
Істомін пояснив, що повістки надсилаються або на оновлену адресу, вказану громадянами, або на адресу, вказану в державній системі реєстрації, якщо дані не були оновлені.
Він зазначив, що навіть якщо людина відмовляється прийняти повістку або відсутня за місцем реєстрації, вона, як і раніше, вважається належним чином врученою. Це допомагає владі забезпечити ефективне повідомлення військовозобов'язаних, навіть якщо вони фізично не можуть отримати повістку.
Представник ТЦК також наголосив, що процес здійснюється відповідно до плану мобілізації у Полтавській області, і жодних суттєвих проблем не зафіксовано.
Стосується всіх, у кого стоїть газова колонка або котел: більше ніяких "жартів", інакше будуть проблеми
Готовий вивести війська з деяких територій: Reuters розповіли про поступки путіна
Маша Єфросиніна нарешті показала радість зустрічі з воїном ЗСУ: "Як сильно мені зараз потрібний"
Редиску можна посіяти в листопаді і навіть у грудні: найкращі дати для цього і як правильно, отримаєте врожай вже на 8 березня
Кількість виданих повісток залежить від потреб зборів, зокрема, від конкретних типів фахівців, які потрібні будь-якої миті часу. Такий метод знижує потребу в «піших патрулях» та оптимізує процес сповіщення та мобілізації.
«Звичайно, що вони (повістки, – ред.) не будуть усім, усієї області направлені в один день. За потреби, залежно від того, які фахівці потрібні, будуть якісь, наприклад, вимоги щодо віку якогось підрозділу», - пояснює Істомін.
Читайте також:
На всіх юнаків чекають у ТЦК: що готує доля школярам
Народ чекають на нові штрафи: покарають прямо на вулиці, і це не ТЦК
Тотальний контроль українців: про відеоспостереження з розпізнаванням та до чого тут ТЦК